PDZ18B/ZLX
NexperiaNexperia
Nexperia
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PDZ18B/ZLX
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 17.955V 400MW SOD323
Ngā Rauemi: PDZ18B/ZLX.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PDZ18B/ZLX
Tau Wae PDZ18B/ZLX Kaihanga Nexperia
Whakaahuatanga DIODE ZENER 17.955V 400MW SOD323 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5566 pcs Pepa Raraunga PDZ18B/ZLX.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 17.96V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.1V @ 100mA
Te manawanui ±2% Pūrere Pūrere Whakarato SOD-323
Raupapa - Mana - Max 400mW
Paa / Case SC-76, SOD-323 Ētahi Ingoa 934068947115
Tae Mahi 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Tae (Max) (Zzt) 20 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 17.96V 400mW ±2% Surface Mount SOD-323
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 50nA @ 13V
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PDZ16B/ZLF
PDZ16B/ZLF
Kaihanga: Nexperia
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 16.18V 400MW SOD323
I roto i te taonga: 5379 pcs
Tikiake: PDZ16B/ZLF.pdf
RFQ
PDZ18B,115
PDZ18B,115
Kaihanga: Nexperia
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 18V 400MW SOD323