NX3008NBKSH
NexperiaNexperia
NX3008NBKSH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NX3008NBKSH
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua MOSFET 2 N-CH 30V 350MA 6TSSOP
Ngā Rauemi: NX3008NBKSH.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NX3008NBKSH
Tau Wae NX3008NBKSH Kaihanga Nexperia
Whakaahuatanga MOSFET 2 N-CH 30V 350MA 6TSSOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 688476 pcs Pepa Raraunga NX3008NBKSH.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1.1V @ 250µA Pūrere Pūrere Whakarato 6-TSSOP
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Runa I (Max) @ Id, Vgs 1.4 Ohm @ 350mA, 4.5V
Mana - Max 445mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 Ētahi Ingoa 1727-2726-2
568-13290-2-ND
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 50pF @ 15V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 0.68nC @ 4.5V Momo FET 2 N-Channel (Dual)
FET Pānga Standard Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 30V
Whakaahuatanga Taipitopito Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 30V 350mA (Ta) 445mW Surface Mount 6-TSSOP I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 350mA (Ta)