BZX84W-C30X
NexperiaNexperia
BZX84W-C30X Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZX84W-C30X
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua BZX84W-C30/SOT323/SC-70
Ngā Rauemi: BZX84W-C30X.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZX84W-C30X
Tau Wae BZX84W-C30X Kaihanga Nexperia
He Rahinga Kei te wātea 4213835 pcs Pepa Raraunga BZX84W-C30X.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 30V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 900mV @ 10mA
Te manawanui ±5% Pūrere Pūrere Whakarato SC-70
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Mana - Max 40W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SC-70, SOT-323
Ētahi Ingoa 1727-8299-2
Tae Mahi 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae (Max) (Zzt) 80 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 30V 40W ±5% Surface Mount SC-70 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 50nA @ 21V