BZX84W-B7V5X
NexperiaNexperia
BZX84W-B7V5X Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZX84W-B7V5X
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua BZX84W-B7V5/SOT323/SC-70
Ngā Rauemi: BZX84W-B7V5X.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZX84W-B7V5X
Tau Wae BZX84W-B7V5X Kaihanga Nexperia
He Rahinga Kei te wātea 1649836 pcs Pepa Raraunga BZX84W-B7V5X.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 7.5V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 900mV @ 10mA
Te manawanui ±2% Pūrere Pūrere Whakarato SC-70
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Mana - Max 40W
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case SC-70, SOT-323
Ētahi Ingoa 1727-8283-1 Tae Mahi 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae (Max) (Zzt) 15 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 7.5V 40W ±2% Surface Mount SC-70 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1µA @ 5V