BZX84-B18/ZLR
NexperiaNexperia
Nexperia
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZX84-B18/ZLR
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 18V 250MW TO236AB
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZX84-B18/ZLR
Tau Wae BZX84-B18/ZLR Kaihanga Nexperia
Whakaahuatanga DIODE ZENER 18V 250MW TO236AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5428 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 18V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 900mV @ 10mA
Te manawanui ±2% Pūrere Pūrere Whakarato TO-236AB
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Mana - Max 250mW
Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Ētahi Ingoa 934069944215
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Tae (Max) (Zzt) 45 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 18V 250mW ±2% Surface Mount TO-236AB
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 50nA @ 12.6V