BZX384-B56Z
NexperiaNexperia
BZX384-B56Z Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZX384-B56Z
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 56V SOD323
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
30000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZX384-B56Z
Tau Wae BZX384-B56Z Kaihanga Nexperia
Whakaahuatanga DIODE ZENER 56V SOD323 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1906439 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 56V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.1V @ 100mA
Te manawanui ±2% Pūrere Pūrere Whakarato SOD-323
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SC-76, SOD-323 Ētahi Ingoa 934057391145
Tae Mahi -65°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae (Max) (Zzt) 200 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 56V ±2% Surface Mount SOD-323 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 5nA @ 39.2V
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BZX384-B43,115
BZX384-B43,115
Kaihanga: Nexperia
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 43V 300MW SOD323
I roto i te taonga: 1384105 pcs
Tikiake:
RFQ
BZX384-B4V7,115
BZX384-B4V7,115
Kaihanga: Nexperia
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 4.7V 300MW SOD323
I roto i te taonga: 1112922 pcs
Tikiake:
RFQ
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 56V 300MW SOD323