BZT52-B68X
NexperiaNexperia
BZT52-B68X Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZT52-B68X
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 68V 590MW SOD123
Ngā Rauemi: BZT52-B68X.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZT52-B68X
Tau Wae BZT52-B68X Kaihanga Nexperia
Whakaahuatanga DIODE ZENER 68V 590MW SOD123 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1474284 pcs Pepa Raraunga BZT52-B68X.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 68V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 900mV @ 10mA
Te manawanui ±2.06% Pūrere Pūrere Whakarato SOD-123
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Mana - Max 590mW
Paa / Case SOD-123 Ētahi Ingoa 934071171115
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TA) Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae (Max) (Zzt) 160 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 68V 590mW ±2.06% Surface Mount SOD-123
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 50nA @ 47.6V