BZT52-B33X
NexperiaNexperia
BZT52-B33X Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZT52-B33X
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 33V 590MW SOD123
Ngā Rauemi: BZT52-B33X.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZT52-B33X
Tau Wae BZT52-B33X Kaihanga Nexperia
Whakaahuatanga DIODE ZENER 33V 590MW SOD123 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1292585 pcs Pepa Raraunga BZT52-B33X.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 33V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 900mV @ 10mA
Te manawanui ±2.12% Pūrere Pūrere Whakarato SOD-123
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Mana - Max 590mW
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case SOD-123
Ētahi Ingoa 1727-7677-1 Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TA)
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae (Max) (Zzt) 40 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 33V 590mW ±2.12% Surface Mount SOD-123 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 50nA @ 23.1V