BZT52-B13J
NexperiaNexperia
BZT52-B13J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZT52-B13J
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 13V 590MW SOD123
Ngā Rauemi: BZT52-B13J.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
30000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZT52-B13J
Tau Wae BZT52-B13J Kaihanga Nexperia
Whakaahuatanga DIODE ZENER 13V 590MW SOD123 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2591283 pcs Pepa Raraunga BZT52-B13J.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 13V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 900mV @ 10mA
Te manawanui ±2.31% Pūrere Pūrere Whakarato SOD-123
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Mana - Max 590mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SOD-123
Ētahi Ingoa 1727-8104-2
BZT52-B13J-ND
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TA)
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae (Max) (Zzt) 10 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 13V 590mW ±2.31% Surface Mount SOD-123 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100nA @ 8V