BUK9M52-40EX
NexperiaNexperia
BUK9M52-40EX Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BUK9M52-40EX
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 40V 17.6A LFPAK33
Ngā Rauemi: BUK9M52-40EX.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BUK9M52-40EX
Tau Wae BUK9M52-40EX Kaihanga Nexperia
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 40V 17.6A LFPAK33 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 330626 pcs Pepa Raraunga BUK9M52-40EX.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.1V @ 1mA Vgs (Max) ±10V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato LFPAK33
Raupapa Automotive, AEC-Q101, TrenchMOS™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 40 mOhm @ 5A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 31W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SOT-1210, 8-LFPAK33 Ētahi Ingoa 1727-7317-2
BUK9M52-40EX-ND
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 407pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 4.5nC @ 5V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 5V, 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 40V