BUK7Y7R2-60EX
Hua Hua
Tau Wae: BUK7Y7R2-60EX
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 60V LFPAK
Ngā Rauemi: BUK7Y7R2-60EX.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BUK7Y7R2-60EX
Tau Wae BUK7Y7R2-60EX Kaihanga Nexperia
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 60V LFPAK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 127939 pcs Pepa Raraunga BUK7Y7R2-60EX.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id - Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato LFPAK56, Power-SO8
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs -
Whakaaetanga Mana (Max) 167W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SC-100, SOT-669, 4-LFPAK Ētahi Ingoa 1727-1805-2
568-11419-2-ND
BUK7Y7R2-60EX-ND
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 60V