BUK7Y25-60EX
NexperiaNexperia
Nexperia
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BUK7Y25-60EX
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 60V 34A LFPAK
Ngā Rauemi: BUK7Y25-60EX.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BUK7Y25-60EX
Tau Wae BUK7Y25-60EX Kaihanga Nexperia
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 60V 34A LFPAK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 187559 pcs Pepa Raraunga BUK7Y25-60EX.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato LFPAK56, Power-SO8
Raupapa TrenchMOS™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 25 mOhm @ 10A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 64W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SC-100, SOT-669, 4-LFPAK Ētahi Ingoa 1727-1803-2
568-11417-2-ND
BUK7Y25-60EX-ND
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 1043pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 16.1nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 60V