BUK7D25-40EX
NexperiaNexperia
Nexperia
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BUK7D25-40EX
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 40V 8A 6DFN2020MD
Ngā Rauemi: BUK7D25-40EX.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BUK7D25-40EX
Tau Wae BUK7D25-40EX Kaihanga Nexperia
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 40V 8A 6DFN2020MD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 279634 pcs Pepa Raraunga BUK7D25-40EX.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato DFN2020MD-6
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Runa I (Max) @ Id, Vgs 25 mOhm @ 8A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 15W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)