BUK6D43-60EX
NexperiaNexperia
Nexperia
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BUK6D43-60EX
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 60V 5A 6DFN2020MD
Ngā Rauemi: BUK6D43-60EX.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BUK6D43-60EX
Tau Wae BUK6D43-60EX Kaihanga Nexperia
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 60V 5A 6DFN2020MD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 202197 pcs Pepa Raraunga BUK6D43-60EX.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.7V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato DFN2020MD-6
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Runa I (Max) @ Id, Vgs 43 mOhm @ 5A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 15W (Tc) Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 6-UDFN Exposed Pad Ētahi Ingoa 1727-7411-1
1727-7515-1-ND
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 590pF @ 30V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 18nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 60V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 60V 5A (Ta) 15W (Tc) Surface Mount DFN2020MD-6 I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 5A (Ta)