74LVC4066PW-Q100J
NexperiaNexperia
74LVC4066PW-Q100J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 74LVC4066PW-Q100J
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua IC SWITCH QUAD BILATERAL 14TSSOP
Ngā Rauemi: 74LVC4066PW-Q100J.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 74LVC4066PW-Q100J
Tau Wae 74LVC4066PW-Q100J Kaihanga Nexperia
He Rahinga Kei te wātea 171603 pcs Pepa Raraunga 74LVC4066PW-Q100J.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga, Kotahi (V +) 1.65 V ~ 5.5 V Ngaohihi - Whakaaetanga, Tino (V ±) -
Whakawhiti Time (Ton, Toff) (Max) 3.9ns, 5ns Whakawhitihia te Kotahitanga SPST - NO
Pūrere Pūrere Whakarato 14-TSSOP Raupapa Automotive, AEC-Q100
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Ētahi Ingoa 935299342118 Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Whakaoho-a-Whenua (Max) 10 Ohm Tuhinga o mua 4
Mahahiko Maha / Whakawhanui Whakawhiti 1:1 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito 4 Circuit IC Switch 1:1 10 Ohm 14-TSSOP I teie nei - Nga rerenga (IS (atu)) (Max) 5µA
Crosstalk -56dB @ 1MHz Toha Tae 7.5pC
Tautuhinga Channel-ki-Channel (ΔRon) - Ko te kaha o te Channel (CS (atu), CD (atu)) 8pF
Tau Wae Tuakiri 74LVC4066 -3db Whaiwhata 500MHz