74LVC2G32DP,125
NexperiaNexperia
Nexperia
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 74LVC2G32DP,125
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua IC GATE OR 2CH 2-INP 8TSSOP
Ngā Rauemi: 74LVC2G32DP,125.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 74LVC2G32DP,125
Tau Wae 74LVC2G32DP,125 Kaihanga Nexperia
He Rahinga Kei te wātea 434434 pcs Pepa Raraunga 74LVC2G32DP,125.pdf
Tuhinga o mua 1.65 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 8-TSSOP
Raupapa 74LVC Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Ētahi Ingoa 1727-5991-2
568-7678-2-ND
74LVC2G32DP,125-ND
74LVC2G32DP-G
74LVC2G32DP-G-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tau o nga Utu 2
Tuhinga o mua 2 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waea Whakaroa Max @ V, Max CL 3.2ns @ 5V, 50pF
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Momo Momo OR Gate
Taumata Taumahi - Rawa 0.7 V ~ 0.8 V Taumata Taumahi - Teitei 1.7 V ~ 2 V
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito OR Gate IC 2 Channel 8-TSSOP I teie nei - Quiescent (Max) 4µA
I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa 32mA, 32mA Tau Wae Tuakiri 74LVC2G32