74LVC240ADB,112
NexperiaNexperia
Nexperia
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 74LVC240ADB,112
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua IC BUFFER INVERT 3.6V 20SSOP
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
924 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 74LVC240ADB,112
Tau Wae 74LVC240ADB,112 Kaihanga Nexperia
Whakaahuatanga IC BUFFER INVERT 3.6V 20SSOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 194451 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 1.2 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 20-SSOP
Raupapa 74LVC Packaging Tube
Paa / Case 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) Momo putanga 3-State
Ētahi Ingoa 74LVC240ADB
74LVC240ADB-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 2 Te maha o nga moni mo te kaupapa 4
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Momo Momo Buffer, Inverting
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Input -
Whakaahuatanga Taipitopito Buffer, Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-SSOP I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa 24mA, 24mA
Tau Wae Tuakiri 74LVC240
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
74LVC240ADB,118
74LVC240ADB,118
Kaihanga: Nexperia
Whakaahuatanga: IC BUFFER INVERT 3.6V 20SSOP