74LVC1G53DP-Q100H
NexperiaNexperia
Nexperia
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 74LVC1G53DP-Q100H
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua IC MUX/DEMUX 2-CH ANALOG 8TSSOP
Ngā Rauemi: 74LVC1G53DP-Q100H.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 74LVC1G53DP-Q100H
Tau Wae 74LVC1G53DP-Q100H Kaihanga Nexperia
He Rahinga Kei te wātea 363542 pcs Pepa Raraunga 74LVC1G53DP-Q100H.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga, Kotahi (V +) 1.65 V ~ 5.5 V Ngaohihi - Whakaaetanga, Tino (V ±) -
Whakawhiti Time (Ton, Toff) (Max) 3.8ns, 3.8ns Whakawhitihia te Kotahitanga SPDT
Pūrere Pūrere Whakarato 8-TSSOP Raupapa Automotive, AEC-Q100
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Ētahi Ingoa 935300247125 Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Whakaoho-a-Whenua (Max) 10 Ohm Tuhinga o mua 1
Mahahiko Maha / Whakawhanui Whakawhiti 2:1 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito 1 Circuit IC Switch 2:1 10 Ohm 8-TSSOP I teie nei - Nga rerenga (IS (atu)) (Max) 5µA
Crosstalk - Toha Tae 7.5pC
Tautuhinga Channel-ki-Channel (ΔRon) - Ko te kaha o te Channel (CS (atu), CD (atu)) 6pF
Tau Wae Tuakiri 74LVC1G53 -3db Whaiwhata 300MHz