74HCT390D,653
NexperiaNexperia
74HCT390D,653 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 74HCT390D,653
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua IC DUAL DECADE RIPP COUNT 16SOIC
Ngā Rauemi: 74HCT390D,653.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 74HCT390D,653
Tau Wae 74HCT390D,653 Kaihanga Nexperia
He Rahinga Kei te wātea 302258 pcs Pepa Raraunga 74HCT390D,653.pdf
Tuhinga o mua 4.5V ~ 5.5V Momo Momo Negative Edge
Wātaka - Pūrere Pūrere Whakarato 16-SO
Raupapa 74HCT Tautuhi anō Asynchronous
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Ētahi Ingoa 74HCT390D-T
74HCT390D-T-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Te maha o nga moni mo te kaupapa 4
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Momo Momo Counter, Decade
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakahaere Up
Whakaahuatanga Taipitopito Counter IC Counter, Decade 2 Element 4 Bit Negative Edge 16-SO Tatau Tau 55MHz