74HC173PW,112
NexperiaNexperia
Nexperia
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 74HC173PW,112
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua IC FF D-TYPE SNGL 4BIT 16TSSOP
Ngā Rauemi: 74HC173PW,112.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 74HC173PW,112
Tau Wae 74HC173PW,112 Kaihanga Nexperia
He Rahinga Kei te wātea 244121 pcs Pepa Raraunga 74HC173PW,112.pdf
Tuhinga o mua 2 V ~ 6 V Momo D-Type
Momo Momo Positive Edge Raupapa 74HC
Packaging Tube Paa / Case 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Momo putanga Tri-State, Non-Inverted Ētahi Ingoa 74HC173PW
74HC173PW-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA) Tuhinga o mua 1
Te maha o nga moni mo te kaupapa 4 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waea Whakaroa Max @ V, Max CL 30ns @ 6V, 50pF
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaaetanga Whakauru 3.5pF Mahinga Master Reset
I teie nei - Quiescent (Iq) 4µA I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa 7.8mA, 7.8mA
Whero Whero 95MHz Tau Wae Tuakiri 74HC173