D0220SD-35-4002FN
Newhaven Display, Intl.Newhaven Display, Intl.
Newhaven Display, Intl.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D0220SD-35-4002FN
Kaihanga / Waitohu: Newhaven Display, Intl.
Whakaahuatanga hua DISPLAY VFD DOT MAT 2X20 5MM
Ngā Rauemi: D0220SD-35-4002FN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D0220SD-35-4002FN
Tau Wae D0220SD-35-4002FN Kaihanga Newhaven Display, Intl.
Whakaahuatanga DISPLAY VFD DOT MAT 2X20 5MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6064 pcs Pepa Raraunga D0220SD-35-4002FN.pdf
Tuhinga o mua - Te tiro i te rohe -
Raupapa - Whakahuahua L x W x H 125.00mm x 35.00mm x 7.80mm
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Tohu -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Atanga -
Whakahōputu 5 x 7 Dots Momo Whakaatu Character
Whakaatu Whakaatu 20 x 2 Whakaahuatanga Taipitopito Vacuum Fluorescent Display (VFD) 20 x 2 Character 125.00mm x 35.00mm x 7.80mm
Rahi Pūāhua 5.00mm H x 3.50mm W