C-29-1002FN
Newhaven Display, Intl.Newhaven Display, Intl.
Newhaven Display, Intl.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C-29-1002FN
Kaihanga / Waitohu: Newhaven Display, Intl.
Whakaahuatanga hua DISPLAY VFD CUST AUDIO
Ngā Rauemi: C-29-1002FN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C-29-1002FN
Tau Wae C-29-1002FN Kaihanga Newhaven Display, Intl.
He Rahinga Kei te wātea 5949 pcs Pepa Raraunga C-29-1002FN.pdf
Tuhinga o mua - Te tiro i te rohe -
Raupapa - Whakahuahua L x W x H 100.00mm x 29.00mm x 8.00mm
Tae Mahi -40°C ~ 80°C Tau o nga Tohu -
Atanga - Whakahōputu -
Momo Whakaatu Character Whakaatu Whakaatu 8 x 1
Whakaahuatanga Taipitopito Vacuum Fluorescent Display (VFD) 8 x 1 Character 100.00mm x 29.00mm x 8.00mm Rahi Pūāhua 10.50mm H x 5.00mm W