NN AMC 1800PCEV
NeonodeNeonode
NN AMC 1800PCEV Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NN AMC 1800PCEV
Kaihanga / Waitohu: Neonode
Whakaahuatanga hua EVAL KIT ZFORCE AIR MODULE 180MM
Ngā Rauemi: 1.NN AMC 1800PCEV.pdf2.NN AMC 1800PCEV.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NN AMC 1800PCEV
Tau Wae NN AMC 1800PCEV Kaihanga Neonode
Whakaahuatanga EVAL KIT ZFORCE AIR MODULE 180MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1484 pcs Pepa Raraunga 1.NN AMC 1800PCEV.pdf2.NN AMC 1800PCEV.pdf
Tuhinga o mua 4.75 V ~ 5.25 V Whakamahia IC / Wahanga NN AMC 1800PC01
Tuhinga kua Whakaratohia Board(s), Cable(s) Raupapa zForce AIR Touch Sensor
Momo Pato Proximity, IR Touch Whakaaroaro -
Waahi Whakaaro 180mm x 164mm Ētahi Ingoa 1816-1009