S765N-915
NearsonNearson
S765N-915 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S765N-915
Kaihanga / Waitohu: Nearson
Whakaahuatanga hua RF ANT 915MHZ DOME N MALE PAN MT
Ngā Rauemi: S765N-915.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S765N-915
Tau Wae S765N-915 Kaihanga Nearson
Whakaahuatanga RF ANT 915MHZ DOME N MALE PAN MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3088 pcs Pepa Raraunga S765N-915.pdf
VSWR 2 Whakamutunga Connector, N Male
Raupapa - Hoki Hoki -
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 730-1026
S765N915
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Teitei (Max) 2.835" (72.00mm) Hua 2dBi
Mahinga Rawe 902MHz ~ 928MHz Rangahau Rōpū UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Tautanga (Poari / Pae) 915MHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 915MHz Dome RF Antenna 902MHz ~ 928MHz 2dBi Connector, N Male Panel Mount Nga tono -