XPC850CVR50BUR2
Hua Hua
Tau Wae: XPC850CVR50BUR2
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MPU MPC8XX 50MHZ 256BGA
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o XPC850CVR50BUR2
Tau Wae XPC850CVR50BUR2 Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC MPU MPC8XX 50MHZ 256BGA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4646 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - I / O 3.3V USB USB 1.x (1)
Pūrere Pūrere Whakarato 256-PBGA (23x23) Tere 50MHz
Raupapa MPC8xx Ngā Āhuatanga Haumarutanga -
SATA - Kaiwhakahaere RAM DRAM
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 256-BBGA
Tae Mahi -40°C ~ 95°C (TA) Te maha o te Poari / Te Whanui Nui 1 Core, 32-Bit
Ngā whakatere o te whakairo No Paparangi 10 Mbps (1)
Whakaatu me nga Kaiwhakahaere Atanga - Whakaahuatanga Taipitopito MPC8xx Microprocessor IC MPC8xx 1 Core, 32-Bit 50MHz 256-PBGA (23x23)
Te tukatuka Core MPC8xx Co-Processors / DSP Communications; CPM
Tau Wae Tuakiri PC850 He Korero Ano HDLC/SDLC, I²C, IrDA, PCMCIA-ATA, TDM, UART/USART
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
XPC850CZT66BU
XPC850CZT66BU
Kaihanga: N/A
Whakaahuatanga: IC MPU MPC8XX 66MHZ 256BGA
I roto i te taonga: 5978 pcs
Tikiake:
RFQ
XPC850CVR50BU
XPC850CVR50BU
Kaihanga: N/A
Whakaahuatanga: IC MPU MPC8XX 50MHZ 256BGA