USB-KW24D512
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: USB-KW24D512
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua BOARD DEV EVAL MKW24D512 SIP
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 933 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 933 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o USB-KW24D512
Tau Wae USB-KW24D512 Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 933 pcs Pepa Raraunga
Momo Transceiver; 802.15.4 Tuhinga kua Whakaratohia Board(s)
Raupapa Kinetis Ētahi Ingoa 935327119598
Rautanga 2.4GHz Mo te Whakamahia me te / Products Related KW2x
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
USB-KW019032
USB-KW019032
Kaihanga: N/A
Whakaahuatanga: USB-KW019032 USB DONGLE KINETIS
I roto i te taonga: 702 pcs
Tikiake:
RFQ
USB-ICP-SAB9
USB-ICP-SAB9
Kaihanga: Future Designs, Inc.
Whakaahuatanga: SOCKET ADAPTER BOARD
I roto i te taonga: 5812 pcs
Tikiake: USB-ICP-SAB9.pdf
RFQ
USB-M26FTR
USB-M26FTR
Kaihanga: On-Shore Technology, Inc.
Whakaahuatanga: CONN USB MINI B R/A SMD
I roto i te taonga: 165418 pcs
Tikiake: USB-M26FTR.pdf
USB-M26FTO
USB-M26FTO
Tikiake: USB-M26FTO.pdf
USB-ISO
USB-ISO
Kaihanga: Olimex
Whakaahuatanga: 1000V ISOLATOR FOR DEV AUDIO DAC
Tikiake: USB-ISO.pdf
USB-MCAD-M02-A
USB-MCAD-M02-A
Kaihanga: LeCroy (Teledyne LeCroy)
Whakaahuatanga: MERCURY T2C ADDING ADVANCED USB
I roto i te taonga: 87 pcs
Tikiake: USB-MCAD-M02-A.pdf
USB-M26FTU
USB-M26FTU
Tikiake: USB-M26FTU.pdf
USB-ICP-LPC9XX
USB-ICP-LPC9XX
Kaihanga: Future Designs, Inc.
Whakaahuatanga: USB IN-CIRCUIT PROG LPC9XX
Tikiake: USB-ICP-LPC9XX.pdf
USB-KIT-PK
USB-KIT-PK
Kaihanga: UDOO
Whakaahuatanga: USB KIT UUSB TO USB ADAPTER, USB
Tikiake:
USB-KW40Z
USB-KW40Z
Kaihanga: N/A
Whakaahuatanga: EVAL BOARD USB DONGLE KW40Z
I roto i te taonga: 773 pcs
USB-KIT3
USB-KIT3
Kaihanga: Amprobe
Whakaahuatanga: DOWNLOAD MOD FOR PREC MULTIMETER
USB-KW41Z
USB-KW41Z
Whakaahuatanga: USB DONGLE FOR SNIFFER OPERATION
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel