SPC5634MF2MLU80
Hua Hua
Tau Wae: SPC5634MF2MLU80
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MCU 32BIT 1.5MB FLASH 176LQFP
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
40 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SPC5634MF2MLU80
Tau Wae SPC5634MF2MLU80 Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 4620 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.25 V Pūrere Pūrere Whakarato 176-LQFP (24x24)
Tere 80MHz Raupapa MPC56xx Qorivva
Rahi RAM 94K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 1.5MB (1.5M x 8) Nga Papahanga Reo DMA, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Paa / Case 176-LQFP
Ētahi Ingoa 935311903557 Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA) Tau o I / O 80
Rae EEPROM - Whakaahuatanga Taipitopito e200z3 MPC56xx Qorivva Microcontroller IC 32-Bit 80MHz 1.5MB (1.5M x 8) FLASH 176-LQFP (24x24)