SPC5566MZP144
Hua Hua
Tau Wae: SPC5566MZP144
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua NXP 32-BIT MCU POWER ARCH CORE
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SPC5566MZP144
Tau Wae SPC5566MZP144 Kaihanga N/A
Whakaahuatanga NXP 32-BIT MCU POWER ARCH CORE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 1846 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 1.35 V ~ 1.65 V Pūrere Pūrere Whakarato 416-PBGA (27x27)
Tere 144MHz Raupapa MPC55xx Qorivva
Rahi RAM 128K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 3MB (3M x 8) Nga Papahanga Reo DMA, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Paa / Case 416-BBGA
Ētahi Ingoa 935309958557 Oscillator Momo External
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA) Tau o I / O 256
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito e200z6 MPC55xx Qorivva Microcontroller IC 32-Bit 144MHz 3MB (3M x 8) FLASH 416-PBGA (27x27) Raraunga Raraunga A/D 40x12b