SPC5534MVM80R
Hua Hua
Tau Wae: SPC5534MVM80R
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MCU 32BIT 1MB FLASH 208MAPBGA
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SPC5534MVM80R
Tau Wae SPC5534MVM80R Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 4972 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 1.35 V ~ 1.65 V Pūrere Pūrere Whakarato 208-MAPBGA (17x17)
Tere 80MHz Raupapa MPC55xx Qorivva
Rahi RAM 64K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 1MB (1M x 8) Nga Papahanga Reo DMA, POR, PWM, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 208-BGA
Ētahi Ingoa 935314106518 Oscillator Momo External
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA) Tau o I / O 192
Rae EEPROM - Whakaahuatanga Taipitopito e200z6 MPC55xx Qorivva Microcontroller IC 32-Bit 80MHz 1MB (1M x 8) FLASH 208-MAPBGA (17x17)