MSC8154VT1000B
Hua Hua
Tau Wae: MSC8154VT1000B
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC PROCESSOR QUAD DGTL 783FCBGA
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MSC8154VT1000B
Tau Wae MSC8154VT1000B Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 5151 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - I / O 2.50V Ngaohihi - Core 1.00V
Momo SC3850 Quad Core Pūrere Pūrere Whakarato -
Raupapa StarCore Packaging Tray
Paa / Case - Tae Mahi 0°C ~ 90°C (TJ)
A-Chip RAM 576kB Haumahara Korerokore ROM (96 kB)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Tau Whakatau 1GHz Tau Wae Tuakiri MSC8154