MSC8144ESVT800B
Hua Hua
Tau Wae: MSC8144ESVT800B
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua ENCRYPTION PACSUN R2.1 783FCBGA
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MSC8144ESVT800B
Tau Wae MSC8144ESVT800B Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 5100 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - I / O 3.30V Ngaohihi - Core 1.00V
Momo SC3400 Core Pūrere Pūrere Whakarato 783-FCPBGA (29x29)
Raupapa StarCore Packaging Tray
Paa / Case 783-BBGA, FCBGA Tae Mahi 0°C ~ 105°C (TJ)
A-Chip RAM 10.5MB Haumahara Korerokore External
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Tau Whakatau 800MHz Tau Wae Tuakiri MSC8144