MSC8101VT1250F
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MSC8101VT1250F
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC DSP 16BIT 250MHZ 332FCBGA
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MSC8101VT1250F
Tau Wae MSC8101VT1250F Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC DSP 16BIT 250MHZ 332FCBGA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4940 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - I / O 3.30V Ngaohihi - Core 1.60V
Momo SC140 Core Pūrere Pūrere Whakarato 332-FCBGA (17x17)
Raupapa StarCore Packaging Tray
Paa / Case 332-BFBGA, FCBGA Tae Mahi -40°C ~ 105°C (TJ)
A-Chip RAM 512kB Haumahara Korerokore External
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Tau Whakatau 250MHz Tau Wae Tuakiri MSC8101