MRF9120LR3
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MRF9120LR3
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua FET RF 65V 880MHZ NI-860
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 923 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 923 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MRF9120LR3
Tau Wae MRF9120LR3 Kaihanga N/A
Whakaahuatanga FET RF 65V 880MHZ NI-860 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 923 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakamātau 26V Putanga - Kua tohua 65V
Momo Pukapuka LDMOS Pūrere Pūrere Whakarato NI-860
Raupapa - Mana - Whakaputa 120W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case NI-860
Whakaahua Ata - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hua 16.5dB
Rautanga 880MHz Whakaahuatanga Taipitopito RF Mosfet LDMOS 26V 1A 880MHz 16.5dB 120W NI-860
Whakatauranga onamata - Tono - Whakamātau 1A