MRF21010LSR5
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MRF21010LSR5
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua FET RF 65V 2.17GHZ NI-360S
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MRF21010LSR5
Tau Wae MRF21010LSR5 Kaihanga N/A
Whakaahuatanga FET RF 65V 2.17GHZ NI-360S Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1927 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakamātau 28V Putanga - Kua tohua 65V
Momo Pukapuka LDMOS Pūrere Pūrere Whakarato NI-360 Short Lead
Raupapa - Mana - Whakaputa 10W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case NI-360S
Whakaahua Ata - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hua 13.5dB
Rautanga 2.17GHz Whakaahuatanga Taipitopito RF Mosfet LDMOS 28V 100mA 2.17GHz 13.5dB 10W NI-360 Short Lead
Whakatauranga onamata - Tono - Whakamātau 100mA