MPC870VR66
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MPC870VR66
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MPU MPC8XX 66MHZ 256BGA
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
60 pcs
120 pcs
540 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPC870VR66
Tau Wae MPC870VR66 Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC MPU MPC8XX 66MHZ 256BGA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5729 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - I / O 3.3V USB USB 2.0 (1)
Pūrere Pūrere Whakarato 256-PBGA (23x23) Tere 66MHz
Raupapa MPC8xx Ngā Āhuatanga Haumarutanga -
SATA - Kaiwhakahaere RAM DRAM
Packaging Tray Paa / Case 256-BBGA
Ētahi Ingoa 935316694557 Tae Mahi 0°C ~ 95°C (TA)
Te maha o te Poari / Te Whanui Nui 1 Core, 32-Bit Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā whakatere o te whakairo No Paparangi 10/100 Mbps (2)
Whakaatu me nga Kaiwhakahaere Atanga - Whakaahuatanga Taipitopito MPC8xx Microprocessor IC MPC8xx 1 Core, 32-Bit 66MHz 256-PBGA (23x23)