MPC866TCVR100A
Hua Hua
Tau Wae: MPC866TCVR100A
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MPU MPC8XX 100MHZ 357BGA
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
44 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPC866TCVR100A
Tau Wae MPC866TCVR100A Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC MPU MPC8XX 100MHZ 357BGA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1004 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - I / O 3.3V USB -
Pūrere Pūrere Whakarato 357-PBGA (25x25) Tere 100MHz
Packaging Tray Paa / Case 357-BBGA
Ētahi Ingoa 935316778557 Tae Mahi -40°C ~ 100°C (TA)
Te maha o te Poari / Te Whanui Nui 1 Core, 32-Bit Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā whakatere o te whakairo No Paparangi 10 Mbps (4), 10/100 Mbps (1)
Whakaatu me nga Kaiwhakahaere Atanga - Whakaahuatanga Taipitopito MPC8xx Microprocessor IC MPC8xx 1 Core, 32-Bit 100MHz 357-PBGA (25x25)