MPC860ENCVR66D4
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MPC860ENCVR66D4
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MPU MPC8XX 66MHZ 357BGA
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
44 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPC860ENCVR66D4
Tau Wae MPC860ENCVR66D4 Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC MPU MPC8XX 66MHZ 357BGA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1368 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - I / O 3.3V USB -
Pūrere Pūrere Whakarato 357-PBGA (25x25) Tere 66MHz
Raupapa MPC8xx Ngā Āhuatanga Haumarutanga -
SATA - Kaiwhakahaere RAM DRAM
Packaging Tray Paa / Case 357-BBGA
Ētahi Ingoa 935324116557 Tae Mahi -40°C ~ 95°C (TA)
Te maha o te Poari / Te Whanui Nui 1 Core, 32-Bit Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā whakatere o te whakairo No
Paparangi 10 Mbps (4) Whakaatu me nga Kaiwhakahaere Atanga -
Whakaahuatanga Taipitopito MPC8xx Microprocessor IC MPC8xx 1 Core, 32-Bit 66MHz 357-PBGA (25x25) Te tukatuka Core MPC8xx