MPC860DPVR50D4R2
Hua Hua
Tau Wae: MPC860DPVR50D4R2
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MPU MPC8XX 50MHZ 357BGA
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPC860DPVR50D4R2
Tau Wae MPC860DPVR50D4R2 Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC MPU MPC8XX 50MHZ 357BGA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4420 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - I / O 3.3V USB -
Pūrere Pūrere Whakarato 357-PBGA (25x25) Tere 50MHz
Raupapa MPC8xx Ngā Āhuatanga Haumarutanga -
SATA - Kaiwhakahaere RAM DRAM
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 357-BBGA
Tae Mahi 0°C ~ 95°C (TA) Te maha o te Poari / Te Whanui Nui 1 Core, 32-Bit
Ngā whakatere o te whakairo No Paparangi 10 Mbps (2), 10/100 Mbps (1)
Whakaatu me nga Kaiwhakahaere Atanga - Whakaahuatanga Taipitopito MPC8xx Microprocessor IC MPC8xx 1 Core, 32-Bit 50MHz 357-PBGA (25x25)
Te tukatuka Core MPC8xx Co-Processors / DSP Communications; CPM
Tau Wae Tuakiri MPC860 He Korero Ano HDLC/SDLC, I²C, IrDA, PCMCIA, SPI, TDM, UART/USART
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MPC860DPVR50D4
MPC860DPVR50D4
Kaihanga: N/A
Whakaahuatanga: IC MPU MPC8XX 50MHZ 357BGA