MPC857DSLVR50B
Hua Hua
Tau Wae: MPC857DSLVR50B
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MPU MPC8XX 50MHZ 357BGA
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPC857DSLVR50B
Tau Wae MPC857DSLVR50B Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC MPU MPC8XX 50MHZ 357BGA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5291 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - I / O 3.3V USB -
Pūrere Pūrere Whakarato 357-PBGA (25x25) Tere 50MHz
Raupapa MPC8xx Ngā Āhuatanga Haumarutanga -
SATA - Kaiwhakahaere RAM DRAM
Packaging Tray Paa / Case 357-BBGA
Ētahi Ingoa 935325297557 Tae Mahi 0°C ~ 105°C (TA)
Te maha o te Poari / Te Whanui Nui 1 Core, 32-Bit Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā whakatere o te whakairo No
Paparangi 10 Mbps (1), 10/100 Mbps (1) Whakaatu me nga Kaiwhakahaere Atanga -
Whakaahuatanga Taipitopito MPC8xx Microprocessor IC MPC8xx 1 Core, 32-Bit 50MHz 357-PBGA (25x25) Te tukatuka Core MPC8xx