MPC8540VT833LC
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MPC8540VT833LC
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MPU MPC85XX 833MHZ 783FCBGA
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 597 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 597 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
36 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPC8540VT833LC
Tau Wae MPC8540VT833LC Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC MPU MPC85XX 833MHZ 783FCBGA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 597 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - I / O 2.5V, 3.3V USB -
Pūrere Pūrere Whakarato 783-FCPBGA (29x29) Tere 833MHz
Raupapa MPC85xx Ngā Āhuatanga Haumarutanga -
SATA - Kaiwhakahaere RAM DDR, SDRAM
Packaging Tray Paa / Case 784-BBGA, FCBGA
Ētahi Ingoa 935319226557 Tae Mahi 0°C ~ 105°C (TA)
Te maha o te Poari / Te Whanui Nui 1 Core, 32-Bit Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā whakatere o te whakairo No
Paparangi 10/100 Mbps (1), 10/100/1000 Mbps (2) Whakaatu me nga Kaiwhakahaere Atanga -
Whakaahuatanga Taipitopito PowerPC e500 Microprocessor IC MPC85xx 1 Core, 32-Bit 833MHz 783-FCPBGA (29x29) Te tukatuka Core PowerPC e500