MPC852TCVR80A
Hua Hua
Tau Wae: MPC852TCVR80A
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MPU MPC8XX 80MHZ 256BGA
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPC852TCVR80A
Tau Wae MPC852TCVR80A Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC MPU MPC8XX 80MHZ 256BGA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4276 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - I / O 3.3V USB -
Pūrere Pūrere Whakarato 256-PBGA (23x23) Tere 80MHz
Raupapa MPC8xx Ngā Āhuatanga Haumarutanga -
SATA - Kaiwhakahaere RAM DRAM
Packaging Tray Paa / Case 256-BBGA
Ētahi Ingoa 935316762557 Tae Mahi -40°C ~ 100°C (TA)
Te maha o te Poari / Te Whanui Nui 1 Core, 32-Bit Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Paparangi 10 Mbps (1) Whakaatu me nga Kaiwhakahaere Atanga -
Whakaahuatanga Taipitopito MPC8xx Microprocessor IC MPC8xx 1 Core, 32-Bit 80MHz 256-PBGA (23x23) Te tukatuka Core MPC8xx