MPC850DSLCVR50BU
Hua Hua
Tau Wae: MPC850DSLCVR50BU
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MPU MPC8XX 50MHZ 256BGA
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
60 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPC850DSLCVR50BU
Tau Wae MPC850DSLCVR50BU Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC MPU MPC8XX 50MHZ 256BGA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2442 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - I / O 3.3V USB USB 1.x (1)
Pūrere Pūrere Whakarato 256-PBGA (23x23) Tere 50MHz
Raupapa MPC8xx Ngā Āhuatanga Haumarutanga -
SATA - Kaiwhakahaere RAM DRAM
Packaging Tray Paa / Case 256-BBGA
Ētahi Ingoa 935321151557 Tae Mahi -40°C ~ 95°C (TA)
Te maha o te Poari / Te Whanui Nui 1 Core, 32-Bit Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā whakatere o te whakairo No
Paparangi 10 Mbps (1) Whakaatu me nga Kaiwhakahaere Atanga -
Whakaahuatanga Taipitopito MPC8xx Microprocessor IC MPC8xx 1 Core, 32-Bit 50MHz 256-PBGA (23x23) Te tukatuka Core MPC8xx