MPC823VR81B2T
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MPC823VR81B2T
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MPU MPC8XX 81MHZ 256BGA
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPC823VR81B2T
Tau Wae MPC823VR81B2T Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC MPU MPC8XX 81MHZ 256BGA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4558 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - I / O 3.3V USB USB 1.x (1)
Pūrere Pūrere Whakarato 256-PBGA (23x23) Tere 81MHz
Raupapa MPC8xx Ngā Āhuatanga Haumarutanga -
SATA - Kaiwhakahaere RAM DRAM
Packaging Tray Paa / Case 256-BBGA
Tae Mahi 0°C ~ 95°C (TA) Te maha o te Poari / Te Whanui Nui 1 Core, 32-Bit
Ngā whakatere o te whakairo No Paparangi 10 Mbps (1)
Whakaatu me nga Kaiwhakahaere Atanga LCD, Video Whakaahuatanga Taipitopito PowerPC Microprocessor IC MPC8xx 1 Core, 32-Bit 81MHz 256-PBGA (23x23)