MPC7410VS450LE
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MPC7410VS450LE
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MPU MPC74XX 450MHZ 360FCCLGA
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
44 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPC7410VS450LE
Tau Wae MPC7410VS450LE Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC MPU MPC74XX 450MHZ 360FCCLGA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1004 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - I / O 1.8V, 2.5V, 3.3V USB -
Pūrere Pūrere Whakarato 360-FCCLGA (25x25) Tere 450MHz
Raupapa MPC74xx Ngā Āhuatanga Haumarutanga -
SATA - Kaiwhakahaere RAM -
Packaging Tray Paa / Case 360-CLGA, FCCLGA
Tae Mahi 0°C ~ 105°C (TA) Te maha o te Poari / Te Whanui Nui 1 Core, 32-Bit
Ngā whakatere o te whakairo No Paparangi -
Whakaatu me nga Kaiwhakahaere Atanga - Whakaahuatanga Taipitopito PowerPC G4 Microprocessor IC MPC74xx 1 Core, 32-Bit 450MHz 360-FCCLGA (25x25)