MPC564MVR56
Hua Hua
Tau Wae: MPC564MVR56
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MCU 32BIT 512KB FLASH 388BGA
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPC564MVR56
Tau Wae MPC564MVR56 Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 5873 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.5 V ~ 2.7 V Pūrere Pūrere Whakarato 388-PBGA (27x27)
Tere 56MHz Raupapa MPC5xx
Rahi RAM 32K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 512KB (512K x 8) Nga Papahanga Reo POR, PWM, WDT
Packaging Tray Paa / Case 388-BBGA
Oscillator Momo External Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Tau o I / O 56 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito PowerPC MPC5xx Microcontroller IC 32-Bit 56MHz 512KB (512K x 8) FLASH 388-PBGA (27x27) Raraunga Raraunga A/D 32x10b