MPC563MVR66R
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MPC563MVR66R
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MCU 32BIT 512KB FLASH 388BGA
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPC563MVR66R
Tau Wae MPC563MVR66R Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 1172 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.5 V ~ 2.7 V Pūrere Pūrere Whakarato 388-PBGA (27x27)
Tere 66MHz Raupapa MPC5xx
Rahi RAM 32K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 512KB (512K x 8) Nga Papahanga Reo POR, PWM, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 388-BBGA
Ētahi Ingoa 935309605518
MPC563MVR66
MPC563MVR66-ND
Oscillator Momo External
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA) Tau o I / O 56
Rae EEPROM - Whakaahuatanga Taipitopito PowerPC MPC5xx Microcontroller IC 32-Bit 66MHz 512KB (512K x 8) FLASH 388-PBGA (27x27)