MPC555LFMVR40
Hua Hua
Tau Wae: MPC555LFMVR40
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MCU 32BIT 448KB FLASH 272BGA
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 930 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 930 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPC555LFMVR40
Tau Wae MPC555LFMVR40 Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 930 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 272-PBGA (27x27)
Tere 40MHz Raupapa MPC5xx
Rahi RAM 26K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 448KB (448K x 8) Nga Papahanga Reo POR, PWM, WDT
Packaging Tray Paa / Case 272-BBGA
Ētahi Ingoa 935325247557 Oscillator Momo External
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA) Tau o I / O 101
Rae EEPROM - Whakaahuatanga Taipitopito PowerPC MPC5xx Microcontroller IC 32-Bit 40MHz 448KB (448K x 8) FLASH 272-PBGA (27x27)