MPC5554MZP132R2
Hua Hua
Tau Wae: MPC5554MZP132R2
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MCU 32BIT 2MB FLASH 416BGA
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPC5554MZP132R2
Tau Wae MPC5554MZP132R2 Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 2274 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 1.35 V ~ 1.65 V Pūrere Pūrere Whakarato 416-PBGA (27x27)
Tere 132MHz Raupapa MPC55xx Qorivva
Rahi RAM 64K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 2MB (2M x 8) Nga Papahanga Reo DMA, POR, PWM, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 416-BBGA
Ētahi Ingoa 935309596518 Oscillator Momo External
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA) Tau o I / O 256
Rae EEPROM - Whakaahuatanga Taipitopito e200z6 MPC55xx Qorivva Microcontroller IC 32-Bit 132MHz 2MB (2M x 8) FLASH 416-PBGA (27x27)