MPC5517GAVMG80
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MPC5517GAVMG80
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MCU 32BIT 1.5MB FLASH 208BGA
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
450 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPC5517GAVMG80
Tau Wae MPC5517GAVMG80 Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 2991 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 1.35 V ~ 1.65 V Pūrere Pūrere Whakarato 208-MAPBGA (17x17)
Tere 80MHz Raupapa MPC55xx Qorivva
Rahi RAM 80K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 1.5MB (1.5M x 8) Nga Papahanga Reo DMA, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Paa / Case 208-BGA
Ētahi Ingoa 935322912557 Oscillator Momo External
Tae Mahi -40°C ~ 105°C (TA) Tau o I / O 144
Rae EEPROM - Whakaahuatanga Taipitopito e200z1 MPC55xx Qorivva Microcontroller IC 32-Bit 80MHz 1.5MB (1.5M x 8) FLASH 208-MAPBGA (17x17)