MCF5407AI220
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCF5407AI220
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MCU 32BIT ROMLESS 208FQFP
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
120 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCF5407AI220
Tau Wae MCF5407AI220 Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 2268 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 1.65 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 208-FQFP (28x28)
Tere 220MHz Raupapa MCF540x
Rahi RAM 4K x 8 Momo Momo Ratonga ROMless
Rahi Motu Ratonga - Nga Papahanga Reo DMA, WDT
Packaging Tray Paa / Case 208-BFQFP
Ētahi Ingoa 935313717557 Oscillator Momo External
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Tau o I / O 16
Rae EEPROM - Whakaahuatanga Taipitopito Coldfire V4 MCF540x Microcontroller IC 32-Bit 220MHz ROMless 208-FQFP (28x28)